Competitie

PROGRAMMA GEZAMENLIJKE COMPETITIE VOLLEYBAL SEIZOEN 2017 / 2018 (herziene versie)

 

Nes 4 november 2017 Velddienst: H&S Kantinedienst: Tiem Alpha
Veld Tijd Wedstrijd Scheidrechter/teller 1e set 2e set 3e set Uitslag
C 19.45 Team Jos- Hard en suver Amelandia        
               
               
C 20.45 Team Jos – Tiem Alpha Vind ik leuk        
B 20.45 Amelandia– Wif Vind ik leuk        
               
C 21.30            
B 21.30 Amelandia – Hard en suver Tiem Alpha        
               
                   

 

 

 

Nes 18 november 2017 Velddienst: Vind ik leuk Kantinedienst: Wif
Veld Tijd Wedstrijd Scheidrechter/teller 1e set 2e set 3e set Uitslag
C 19.45 Team Jos – Amelandia Vind ik leuk/H & S        
B 19.45 Tiem Alpha -Wif Vind ik leuk/H & S        
               
C 20.45 Vind ik leuk-Hard en suver Tiem Alpha        
B 20.45 Wif – Team Jos Tiem Alpha        
               
C 21.30 Tiem Alpha – Hard en suver Wif        
B 21.30 Vind ik leuk – Amelandia Wif        
               
                   

 

Nes   9 december 2017                      Velddienst; Tiem Alpha Kantinedienst: Team Jos
Veld Tijd Wedstrijd Scheidrechter/teller 1e set 2e set 3e set Uitslag
C 19.45 Team Jos-Tiem Alpha Amelandia        3-0
B 19.45 Wif – Hard en suver Amelandia        3-0
               
C 20.45 Hard en suver – Amelandia Wif        2-1
B 20.45 Vind ik leuk – Team Jos Tiem Alpha        1-2
               
C 21.30 Tiem Alpha- Amelandia Team Jos        3-0
B 21.30 Wif- Vind ik leuk Team Jos        2-1
               
                   

 

 

Hollum 20 januari 2018                     Velddienst; Amelandia Kantinedienst: Amelandia
Veld Tijd Wedstrijd Scheidrechter/teller 1e set 2e set 3e set Uitslag
C 19.45 Team Jos-Vind ik leuk Wif/ H&S        
B 19.45 Tiem Alpha – Amelandia Wif/H&S        
               
C 20.45 Hard en suver – Wif Tiem Alpha        
B 20.45 Amelandia – Team Jos Tiem Alpha        
               
C 21.30 Tiem Alpha- Wif Amelandia        
B 21.30 Hard en suver- Vind ik leuk Amelandia        
               
                   

 

 

 

Nes 10 februari 2018 Velddienst: Wif Kantinedienst: H&S (Wif)
Veld Tijd Wedstrijd Scheidrechter 1e set 2e set 3e set Uitslag
C 19.45 Team Jos -Wif Vind ik leuk        
B 19.45 Tiem Alpha – Hard en suver Amelandia        
               
C 20.45 Vind ik leuk-Amelandia Tiem Alpha        
B 20.45 Hard en suver– Team Jos Wif        
               
C 21.30 Tiem Alpha – Vind ik leuk Team Jos        
B 21.30 Wif – Amelandia Team Jos        
               
                   

 

Nes 10 maart 2018 Velddienst: Vind ik leuk Kantinedienst: Team Jos
Veld Tijd Wedstrijd Scheidrechter 1e set 2e set 3e set Uitslag
C 19.45 Wif-Amelandia Vind ik leuk        
B 19.45 Tiem Alpha – Hard en suver Team Jos        
               
C 20.45 Tiem Alpha – Vind ik leuk Wif        
B 20.45 Team Jos– Hard en suver Amelandia        
               
C 21.30 Vind ik leuk – Wif Team Jos        
B 21.30 Amelandia – H&S Tiem Alpha        
               
                   

 

 

Nes   24 maart  2018                    Velddienst: Team Jos Kantinedienst: Vind ik leuk
Veld Tijd Wedstrijd Scheidrechter/teller 1e set 2e set 3e set Uitslag
C 19.45 Team Jos-Amelandia Wif/H&S        
B 19.45 Vind ik leuk– Tiem Alpha Wif/ H&S        
               
C 20.45 Hard en suver – Vind ik leuk Tiem Alpha        
B 20.45 Wif – Team Jos Tiem Alpha        
               
C 21.30 Vind ik leuk- Amelandia Team Jos        
B 21.30 Wif – Tiem Alpha Team Jos        
               
                   

 

 

Nes  7 april 2018 Velddienst: H&S Kantinedienst: Tiem Alfa
Veld Tijd Wedstrijd Scheidrechter 1e set 2e set 3e set Uitslag
C 19.45 Team Jos – Tiem Alpha Amelandia        
B 19.45 Hard en suver – Wif Vind ik leuk        
               
C 20.45 Vind ik leuk – Team Jos Wif        
B 20.45 Amelandia– Hard en suver Wif        
               
C 21.30 Tiem Alpha – Amelandia Team Jos        
B 21.30 Wif –Vind ik leuk Team Jos