Competitie

Programma competitie 2019-2020


23 november 2019 Nes VELDDIENST: Tiem Alfa KANTINEDIENST: Team Jos
VELD TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER
C 19.45 De verdwaalde veugels – Jesse en de amateurs  scheids: WIF
B 19.45 Hard & suver – Tiem Alfa   scheids: De grommen
A 19.45 Team Jos – Die Hollumers   scheids: WIF
C 20.30 Die Hollumers – Hard & suver   scheids: De verdwaalde veugels
B 20.30 WIF – team Jos   scheids: Jesse en de Amateurs
A 20.30 Tiem Alfa – De grommen   scheids: Jesse en de amateurs
C 21.15 Jesse en de amateurs – De grommen   scheids: Die Hollumers
B 21.15 WIF – de verdwaalde veugels   scheids: Hard & suver
A 21.15

14 december 2019 Hollum VELDDIENST: De Grommen KANTINEDIENST: Die Hollumers
VELD TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER
C 19.45 WIF – Jesse en de amateurs   scheids: De Grommen
B 19.45 Tiem Alfa – Die Hollumers   scheids: De Grommen
A 19.45 Team Jos – Hard & suver   scheids: De verdwaalde veugels
C 20.30 Tiem Alfa – de verdwaalde veugels   scheids: Hard & suver
B 20.30 Die Hollumers – De grommen   scheids: WIF
A 20.30 Jesse en de amateurs – Team Jos   scheids: WIF
C 21.15 Die grommen – WIF   scheids: Tiem Alfa
B 21.15 De verdwaalde veugels – hard & suver   scheids: Tiem Alfa
A 21.15

25 januari 2020 Nes VELDDIENST: team Jos KANTINEDIENST: Hard & suver
VELD TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER
C 19.45 De grommen – team Jos   scheids: De hollumers
B 19.45 Jesse en de amateurs – Tiem Alfa   scheids: De hollumers
A 19.45
C 20.30 WIF – hard &suver   scheids: Jesse en de amateurs
B 20.30 Die Hollumers – de verdwaalde veugels   scheids: Tiem Alfa
A 20.30
C 21.15 Tiem Alfa – WIF   scheids: Team Jos
B 21.15 De verdwaalde veugels – de grommen   scheids: Hard & suver
A 21.15

1 februari 2020 Hollum VELDDIENST: Die Hollumers KANTINEDIENST: de Grommen
VELD TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER
C 19.45 WIF – Die Hollumers   scheids: Hard & suver
B 19.45 Team Jos – de verdwaalde veugels   scheids: Hard en suver
A 19.45 De grommen – tiem Alfa   scheids: Jesse en de amateurs
C 20.30 Hard & suver – De grommen   scheids: Team Jos
B 20.30 Die Hollumers – Jesse en de amateurs   scheids: Team Jos
A 20.30
C 21.15 Hard & suver – Jesse en de Amateurs   scheids: Die Hollumers
B 21.15 De verdwaalde veugels – WIF   scheids: De grommen
A 21.15

8 februari 2020 Nes VELDDIENST: Hard & suver KANTINEDIENST: de veugels
VELD TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER
C 19.45 Tiem Alfa – die Hollumers Team Jos
B 19.45 Hard & suver – de verdwaalde veugels Team Jos
A 19.45
C 20.30 Team Jos – WIF Tiem Alfa
B 20.30 Die Hollumers – de verdwaalde veugels Hard & suver
A 20.30 Jesse en de amateurs – De grommen Tiem Alfa
C 21.15 Tiem Alfa – team Jos Die Hollumers
B 21.15 Jesse en de amateurs – WIF Die Hollumers
A 21.15

29 februari 2020 Nes VELDDIENST: de verdwaalde veugels KANTINEDIENST: WIF
VELD TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER
C 19.45 WIF – hard &suver De verdwaalde veugels
B 19.45 De grommen – team Jos De verdwaalde veugels
A 19.45
C 20.30 Tiem Alfa – de verdwaalde veugels De grommen
B 20.30 Die Hollumers – Jesse en de amateurs De grommen
A 20.30
C 21.15 Hard & suver – Jesse en de amateurs Tiem Alfa
B 21.15 Team Jos – de verdwaalde veugels Tiem Alfa
A 21.15

14 maart 2020 Hollum VELDDIENST: de Grommen KANTINEDIENST: Die Hollumers
VELD TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER
C 19.45 Die Hollumers – Team Jos Jesse en de amateurs
B 19.45 WIF – de grommen Hard & suver
A 19.45
C 20.30 Tiem Alfa – hard & suver Team Jos
B 20.30 Die Hollumers – de grommen Team Jos
A 20.30 De verdwaalde veugels – Jesse en de amateurs WIF
C 21.15 Jesse en de Amateurs – Tiem Alfa Die Hollumers
B 21.15 Hard &suver – team Jos De grommen
A 21.15

28 maart 2020 Nes VELDDIENST: Jesse en de amateurs KANTINEDIENST: Tiem Alfa
VELD TIJD WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER
C 19.45 De verdwaalde veugels – de grommen Jesse en de amateurs
B 19.45 Team Jos – Tiem Alfa WIF
A 19.45 Hard & suver – die Hollumers WIF
C 20.30 De grommen – hard &suuver Jesse en de amateurs
B 20.30 Tiem Alfa – WIF Team Jos
A 20.30
C 21.15 Jesse en de amateurs – team Jos De verdwaalde veugels
B 21.15 Die Hollumers – WIF De verdwaalde veugel
A 21.15

Teams competitie 2019-2020

Team Jos
Heren: Martijn de Jong, Jos Beijaard, Tom Heerema, Danny Metz
Dames: Marrit Molenaar, Carien Beekema, Patricia Nagtegaal, Brenda Metz

 

 

 

 

 

 

 


Tiem Alfa

Heren: Frank Beijaard, Bente Bonthuis, Kayan Kiewiet, Jordi Metz, Rene Metz, Jouval Benjamin
Dames: Inge Camphuisen, Iris Metz Rebecca Molenaar, Marrit Bonthuis, Rixt Heerema, Stephanie Wijnberg

 

 

 

 

 

 

 

 

Wif
Heren: Joop Beijaard, Theo de Haan, Lars Molenaar, Glenn Kienstra, Mark Molenaar, Tim Hoomoedt,
Dames: Els Brouwer, Jacqueline Metz, Monique Brouwer, Judith Graafsma, Hannah Metz

 

 

 

 

 

 

 

 

Hard en Suver
Heren: Theo Molenaar, Jonne de Vos, Kevin Metz, Youri Kiewied
Dames: Ilja Kiewied, Silke Beijaard, Benine Bunicich, Ilse Beekema,

Hard en Suver

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verdwaalde feugels
Heren: Egor Hofker, Stijn Vos, Jorik Metz, Cor de Boer, Jelmer Kooistra
Dames: Nikita Metz, Lieneke van der Haring, Arjanne Metz, José Kooiker

De verdwaalde feugels

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesse en de amateurs
Heren: Jesse, Julian de Jong, Adrian Beijaard, Alexander Kiewiet
Dames: Jacobien Beekema, Liza Metz, Maaike

Jesse en de amateurs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Grommen
Heren: Cornelis de Vries, Menno Kanger, Robin Visser, Tim IJnsen, Bob Rijpstra
Dames: Lucia Rijpstra, Bettine Palm, Lisa IJnsen, Trudy IJnsen, Anne van der Laag, Jeanine IJnsen

De Grommen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Die Hollumers
Heren: André Molenaar, Gerard Rijpstra, Gijsbert Dokter, Sijtze de Vries, Kevin IJnsen
Dames: Jildou Bonthuis, Jantien IJnsen, Marloes Rijpstra, Berber Rijpstra. Anna de Boer, Marjolein Werkman

Die Hollumers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Competitie regelement
• Er wordt gespeeld volgens de NeVoBo-regels.
• Elk team speelt met max. 3 heren;
• Nieuwe leden aanmelden voor aanvang wedstrijd.
• Als er een speler uitvalt, en het team heeft geen 6 spelers in het veld, is de set verloren. Bij akkoord van tegenstander kan er nog met 5 spelers voor de punten gespeeld worden. De wedstrijdleiding moet hiervan op de hoogte gebracht worden.
• Elk team draait een kantinedienst en/of velddienst.
Velddienst; Netten opzetten en controleren op hoogte. Matjes, scoreborden, kasten en tussen netten opbouwen en afbreken.
Kantinedienst; € 25,- hapjes halen. Kantine bemannen en opruimen.

Inleg teams: € 60,- per team. Te betalen op de eerste competitieavond
Op de eerste competitieavond wordt voor aanvang van de wedstrijden een groepsfoto gemaak